Pealisehitus.

Hyva hüdraulilised kallutamissilindrid

Hyva on välja töötanud ja toodab tervet teleskoopiliste kallutamissilindrite seeriat. Tänu heale reputatsioonile töökindluse osas ja raha hindamise oskusele, on Hyvast saanud Euroopa suurim kallutamissilindrite tootja. Hyva ekspordib oma toodangut käesoleval ajal enam, kui 130 riiki kogu maailmas.

Hyva (kallutatava kasti) esiotsa (toetavate) silindrite tooteseeria Standardsete Hyva silindrite tooteseeriasse kuuluvad esiotsa silindrid välise kaanega (FC), ülemise kinnituskõrvaga (FE) või ülemise ja alumise kinnituskõrvaga (FEE). Ühe- ja kahepoolse toimega tüübid, aga samuti ka shassiialused silindrid on samuti saadaval. Kolvikäikude ulatus kuni 11.000 mm. Kallutamisvõimsuste vahemik kuni 90 tonnini. Lisaks meie standardsetele parameetritele, pakub Hyva lisavõimalusi, selliseid, nagu näiteks integreeritud leevendi; kahepoolse toimega viimane aste ja rida pinnatöötlusi.

Uudsed lahendused

Saavutamaks uudseid lahendusi transportimisel, peate Te leidma õige firma. Hyva ülemaailmse ulatusega tütarfirmade ja agentide võrk toimib aktiivselt kogu transpordialases sektoris. See võrk hoiab Hyva tegevust kaasaegsel tasemel, tänu kõigile uutele tootearendustele.

Moodul-konstruktsioon

Tänu moodulkonstruktsioonile, suudab Hyva pakkuda terviklikku kallutamissilindrite tooteseeriat, mis koostatakse vastavalt tellimusele. Selline paindlik tootmissüsteem viib standardseeria silindrite tarneaja miinimumini. Tippkvaliteediga materjalide kasutamine tagab minimaalse kulumise ja lihtsa hooldamise. Tänu patenteeritud konstruktsioonile, mis tugineb ainult vähese arvu komponentide kasutamisele, pole vajadust kasutada spetsiaalseid tööriistu!

Tootmine

Computer Aided Design (CAD) (arvutite abil teostatav) konstrueerimissüsteem, kombineeritult koos täisautomatiseeritud tootmisega teeb Hyva tehase üheks kõige efektiivsemaks oma tööstusharus. Tootmisliinil teostatav kvaliteedikontroll on meie defektivaba filosoofia võtmeks.

Kvaliteet

Kõik Hyva silindrid on läbinud täieliku katsetamise enne väljasaatmist (survetestid kuni 1½ kordse töörõhuga).Meie kliendid kõikjal kogu maailmas tunnustavad meie toodete töökindlust. ” lSO 9001 standardi juurutamine, alates 1991. aastast, tagab Teile optimaalse kvaliteedi ja turvalisuse”.

Müügijärgne teenindus

Mistahes vanusega ka on Teie seadmed, ja kus iganes need ka töötavad, Hyva ülemaailmne teenindusvõrk toetab Teid. Tehniliste tõrgete korral olete Te taas tagasi maanteel minimaalse ajakuluga.

HYVA silindreid kasutavad mitmed maailma tuntumad haagisetootjad.

HYVA FC ja FE FLASH seeria silindrite kataloog

HYVA uus ALPHA seeria silindrite kataloog

HYVA silindri kronsteinid: tõste kronsteinidalumised kronsteinid

Vaata silindri paigaldusjuhendit siit: Juhend

FLASH ja ALPHA silindrite referentsid